Rybářský stojan Extension Pod

Datum: 15.1.2014 | Kategorie: Recenze | Autor: admin | Žádné komentáře
Share Button

Rybářský stojan Extension Pod

Sháníte kvalitní Rod Pod za příznivou cenu? Tak je tato recenze určena právě pro vás. Stojan Extension Pod z dílny Saenger je vyroben z kvalitní slitiny hliníku doplněn kvalitním a tvrdým pvc materiálem, vše samozřejmě v černé barvě, tak že se na břehu nic neblízká a krásně splyne s přírodou.

1 (6)

Nohy stojanu se dají nastavit do tří poloh, což zajišťuje stabilitu na jakémkoli terénu, nohy jsou samozřejmě výsuvné, zadní nohy lze vysunout od 29 – 45cm přední pak 36 – 61cm. Stojan si tak můžete nastavit do výšky, kterou potřebujete. Aby toho nebylo málo u stojanu najdete ještě dlouhé přední nohy které jsou od 61cm do 112cm, takže se stojanem můžete chytat i v proudících vodách, kde je potřeba stojan stavět tak aby šli špičky k nebi a ve vodě bylo co nejméně vlasce.  Tělo stojanu lze samozřejmě také značně prodloužit od 70cm do 128cm. I když stojan prodloužíte a vytáhnete nohy neztrácí stabilitu a nepřevrací se, ani při prudkém záběru do boku.

1 (9)

Kvalitní slitina hliníku zajišťuje malou hmotnost, pouhých 2,8kg, a však není to na úkor kvality ani stability.  Hrazdy jsou dostatečně dlouhé – zadní 51cm a přední 61cm, takže se vám na ně bez problémů vejdou 3 pruty s velkými navijáky. Transportní rozměry stojanu jsou 83 x 22 x 10cm. Samozřejmostí je také prostorná transportní taška vyrobená z 600D polyesteru pro snadnou přepravu a ochranu stojanu.

bílá 1000x800

Stojan mohu vřele doporučit začínajícím ale i zkušenějším rybářům, zde platí pravidlo „Za málo peněz hodně muziky“.

1 (8)

1 (2)

Za Anaconda czech team Petr Smítka