Anaconda Lounge bed chair

Datum: 20.8.2015 | Kategorie: Recenze | Autor: admin | Žádné komentáře
Share Button

Anaconda Lounge bed chair

Kvalitní, rybářské, šestinohé lehátko, které nezklame. Po 3 letech testování tohoto modelu lehátka můžeme zodpovědně říci, že toto je výrobek, na který dá spolehnout a který bez problémů vydrží i v těch nejtvrdších podmínkách. Aktuálně v rámci teamu Anaconda, disponujeme 10 ks  tohoto lehátka a neřešili jsme jedinou vadu ani jedinou závadu. Vzhledem k poměrně příznivé ceně  3799,-  je to opravdu hodně muziky  za slušné peníze. 

1

Na fotografii můžete vidět nohu postavenou na tvrdých  kamenech, kde jsme takto spali zhruba 5 dní a bez problémů vše fungovalo, jak má. Průměr plošky na noze lehátka je 9,5 cm. Stabilita je díky tomuto opravdu velice vysoká.

01

Na  další fotografii můžete vidět detail hlavové části lehátka, který je z jemného, neoprenu podobnému materiálu, který  je omyvatelný a přesto velice příjemný na omak, zarověň v horkých měsících odvádí pot .

02

Detailní fotografie utahovacího šroubu lehátka, kterým určujeme sklon opěrné části.  Jemnost zubů nám zaručuje velkou polohovatelnost a variabilitu.

03

Na další fotografii je vidět detail spojení středové časti lehátka se spodní částí pro nohy, šrouby jsou silné a ani po 3 letech používání nepozorujeme v tomto ohledu známky opotřebení ani koroze. Zároveň vidíte i upevnění nohy lehátka k samotnému rámu lehátka. Šrouby i ostatní materiál použitý při montáži jsou kvalitní a i po třech letech používání nejeví známky jakéhokoliv opotřebení. Samozřejmě jako všechno i lehátko potřebuje péči. Po každé sezoně by se lehátko mělo řádně vyčistit a překontrolovat, zda všechny matice pořádně drží a používáním se nepovolili.

04

Šířka, která je bez mála 90 cm, zaručuje opravdový komfort pro vaše spaní. Jak už je u lehátek zvykem, polstrování je k rámu lehátka přidělané gumovým lanem a je nutno říci, že je dobré, si před prvním použitím gumové lano dopnout. Z logiky věci, gumové lano se napínáním opotřebovává, tudíž vidím v tomto detailu další výhodu, v tom, že pokud si produkt zakoupíte s lanem neopotřebovaným.

05

Na následující fotografii můžete vidět masivně polstrovaný kraj lehátka, který bezpečně kryje utahovací šroub. Díky masivnímu polstrovaní se nemusíte bát, že by vás kloub někde tlačil, pokud budete ležet na kraji nebo se přes něj budete zvedat při startu k záběru.

06

SOUHRN

Svými rozměry lůžkové plochy 205 x 88 cm uspokojí i větší, objemnější rybáře, tomu všemu napomáhá masivní rám konstrukce a nosnost lehátka neuvěřitelných 170kg. Šest nastavitelných nohou, které lze nastavit od 30 cm do 54 cm výšky, což zaručuje dobré vstávání, pro pohodlí při spánku je lehátko vybaveno silným polstrováním s neoprenovým polštářem. Lehátko je anatomicky tvarované a zaručuje dostatečnou stabilitu a bezpečnost i na velmi nerovném terénu. Nohy jsou zakončeny velmi širokými patkami otočnými na všechny strany, díky těmto patkám je lehátko možné postavit i na kamenitém terénu, či prudkém svahu. Robustní konstrukce však není na úkor samotné váhy lehátka díky použitým materiálům je váha lehátka pouhých 9,2kg. Díky přepravním rozměrům 90 x 83 x 21 cm není problém lehátko bez problémů vložit do kufru automobilu a odnést na lovné místo. Pokud se rozhodnete pro koupi tohoto lehátka za příznivou cenu, určitě neprohloupíte.

S pozdravem a přáním mnoha klidných nocí na našem lehátku se loučí

Anaconda Czech Team.